Bize ulaşın  
   
Tel:    0 (212) 787 20 60   
                                           
Gsm:  0 (535) 826 44 62 
                                              info@cpkarbon.com


www.pumpsvane.com sitemizden VAKUM Pompa Karbon Palet malzemesini en hızlı şekilde online olarak alabilirsiniz.Kredi kartı geçerlidir. İstediğiniz pompa için  ölçü ve fiyatları mevcuttur.
www.pumpsvane.com
Vakum  pompası ve kompresörler ile ilgili sektörün kullanmış olduğu uygulamalarda, hem yedek parça hemde makina olarak hizmet verilmektedir. Vakum kompresörleri  yağlı ve kuru sistem olarak endüstriyel sektöre hitap etmektedir. Özellikle Mobilya Cnc kömürü-Matbaa Vakum pompa kömürü-Ofset-Ambalaj-Tarım makinaları-Tütün sanayi olamak üzere sektörde hava emiş ve üfleme gereksinimi olan her alanda kullanılmaktadır.Yağlı sistemlerde kullanılan paletler için malzeme olarak, Karbon Fiber-Fenolik reçineli fiber-Cam elyaf takviyeli Epoksi, Metal plakalar kullanılmaktadır.Kuru sistemlerde ise kullanılan Paletler Karbon grafif ürünlerdir.Reçine,Tuz gibi ilave katkıların emdirilmesiyle mukavemet ve sıcaklık dayanımları arttırılarak sürtünmeye karşı dayanıklı bir ürün haline dönüşür.
İhtiyaç halinde firma olarak 2.el vakum pompası , Vakum pompası kömürü, Kompresör kömürü,Karbon palet, Keçe, Filtre ve diğer yedek parçalarını temin edebilirsiniz.Ürünlerle ilgili olarak işletmenize servis elemanlarımız 24 saat hizmet verebilirler.Her metreküpte ihtiyacınız olan her marka makinalarınızı firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

                             
Vakum Pompa Palet kömürü - Kompresör kömürü-Vakum Palet - Vakum Kömürü -Fiber Palet - Epoksi Palet - CFC palet


 
Vakum Pompası Kömürü
PALET ÜRÜNLER


1- KARBON GRAFİT PALETLER
* Reçine emdirilmiş ürünler
  (210 °C sıcaklık dayanımlı)

2- TUZ EMPRENYE PALETLER
*İnorganik takviyeli ürünler
(550 °C sıcaklık dayanımlı)

3- EPOKSİ-FİBER-CFC PALETLER
*Yağlı Sistemler içindir.