Bize ulaşın  
   
Tel:    0 (212) 787 20 60   
                                           
Gsm:  0 (535) 826 44 62 
                                              info@cpkarbon.com


www.pumpsvane.com sitemizden VAKUM Pompa Karbon Palet malzemesini en hızlı şekilde online olarak alabilirsiniz.Kredi kartı geçerlidir. İstediğiniz pompa için  ölçü ve fiyatları mevcuttur.
www.pumpsvane.com
Yüksek Isı - Sinter
Yüksek ısı ve elektriksel değerlere sahip olan grafit ürünler, endüstrinin her sahasında tercih edilmektedir. Özellikle mermer-maden ocakları, asfalt, granit, beton ve bunlara benzer sert madenlerin kesim, şekil verme uygulamalarında kullanılan elmaslı takımların imalatında kullanılmaktadır. Dizaynı yapılan grafit kalıplarda şekillendirilip uygulama sahasına göre üretilen elmaslı ürünler gruplara ayrılmaktadır.
  1. Kesici testere sektörü için elmaslı soketlerin sinterlenmesi
  2. Kesici delme sektörü için karotların sinterlenmesi
  3. Büyük doğal taş madenlerinde kullanılan teller. (Grafit ürünler =Boncuk- Tapa - Ana kalıp)
Her elmaslı ürün için grafit dizayn yapılarak şekillendirme işlemi gerçekleşmektedir. Grafit kalıplar oluşturulurken üretilen elmaslı ürünlerin en iyi performansı ve grafit kalıpların uzun ömürlü olması için değişik özelliklere sahip elektrot, cfc, grafit, ısı yalıtım plakalarının seçimine özen gösterilmelidir. Kullanılan grafitin sertlik, yoğunluk, elektriksel direnç ve küllenme oranları uygun değerlerde seçilmelidir.
Ayrıca EDM uygulamaları için kalıp sektöründe kullanılan, kaliteli ve parlak yüzey değerlere sahip izostatik grafit ürünler  endüstriyel sektörde kullanılmaktadır.